Wieczór autorski i warsztaty- Odważ się i zacznij zarabiać!

 

Reklama ksiązki

Wieczór autorski, który odbył się w Gdańsku w Sztuce Wyboru 10 marca 2016 przerósł moje oczekiwania. 54 wspaniałych, świadomych i rozwijających się Kobiet. W większości posiadające swoje biznesy, ale też takie, którym brakuje jeszcze odwagi, by podjąć decyzję o stracie na swoim. Akademia dla jednych i drugich jest doskonałym miejscem. 

Miejsce spotkania oraz poczęstunek to zasługa Joanny Suchockiej ze Strefy Kobiet, która zadbała oto, byśmy spotkały się w klimatycznej scenerii.

IMG_0733

O komfort i dokładne informowanie Uczestniczek zadbała front office manager Akademii Bożena Nowak. To jedno z najważniejszych stanowisk w firmie, dlatego warto poświęcić odpowiednią ilość czasu i energii na znalezienie doskonałej osoby. W przypadku Akademii doskonałym wyborem była Bożena, która swoją rolę na spotkaniu pełniła wyśmienicie. 

IMG_0758

Bożena Nowak Front office manager

54 Kobiety, mój specyficzny język i styl prowadzenia warsztatów i książka, którą otrzymała każda z Uczestniczek. Poznałam wiele wspaniałych Kobiet, które są świadome swoich słabości i chcą rozwijać siebie i swoje biznesy. Takimi słabościami jest choćby zatrudnianie pracowników z litości, zaniżanie swojej wartości i tym samym wartości swoich produktów, otaczanie się nieodpowiednimi ludźmi i wchodzenie w niszczące relacje, które bezpośrednio odbijają się na kobiecym biznesie.

Kobiety na warsztatach

Otrzymałam wiele podziękowań i bardzo miły feedback, ale mało która z Was wie, że dostaję równie dużo co daję. Każda z Uczestniczek, która dzieli się ze mną swoja historią, zadaje mi pytania czy dzieli swoimi uwagami jest dla mnie inspiracją i motywacją do dalszego działania. Akademia nie istniałaby bez Kobiet, a ja nie miałabym co robić. Tymczasem kocham swoją pracę i to dlatego, ze wciąż spotykam tyle cudnych kobiet i wciąż pozytywnie mnie one zaskakują. Są o wiele odważniejsze i pewne siebie niż im się wydaje. Potrafią tak wiele i są gotowe, by zarabiać duże pieniądze, wystarczy tylko odrobina treningu pewności siebie i kilku narzędzi, by ruszyć ze swoim biznesem do przodu.

kobiety warsztaty

Był warsztat, były wspólne zdjęcia i dedykacje w książkach. Wymiana energii i moc kobiet, z której wiele z nas sobie nie zdaje nawet sprawy. Kobiety mają wyjątkową, twórczą energię, którą jesli dobrze ukierunkują będą z dumą i radością zarabiać.

wspólne zdjęcia warsztat

Życzę sobie i Tobie takich Klientek jakie ma Akademia. Kobiety poszukujące, rozwiązujące problemy, a nie zamiatające pod dywan, szkolące się i wprowadzające wiedzę w czyn.  

Jeśli masz ochotę trenować z nami swoją pewność siebie, zapraszam na zamkniętą grupę Wyzwanie Pewność siebie w biznesie! oraz do zakupu książki, która wspomoże Twój trening.

Vika Nova