Od ponad 16 lat pomagam Kobietom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa dzięki  zarabiającym firmom oraz budowaniu pewności siebie. Specjalistka Business Thinking Design™ oraz komunikacji i asertywności w biznesie.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Politologię w Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Swoje wykształcenie uzupełniła o certyfikowane szkolenia i studia podyplomowe w zakresie: Specjalista ds. komunikacji interpersonalnej i asertywności, Specjalista ds. zarządzania logistycznego, Specjalisty Design Thinking w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, Artreterapii w Instytucie Kształcenia Nauczycieli Progres oraz Terapii CBT w Oxford Congnitive Therapy Centre, Specjalisty ds. zarządzania finansami przedsiębiorstw certyfikat NBP, kosmetyczki, stylistki paznokci oraz masażystki w Centrum Kształcenia Europejskiego w Gdańsku.

Wszystkie zdobyte dyplomy i wiedza nabyta w trakcie kształcenia oraz 17letnie doświadczenie jako przedsiębiorca, a także 3letnie doświadczenie jako prezes fundacji i pełnomocnik zarządu spółki z o.o. przyczyniły się do powstania autorskiego programu Business Design Thinking™. Program ten gwarantuje skuteczne zbudowanie zarabiającej firmy w 5 kluczowych krokach.

Swoją pomoc niesie kobietom, którym brakuje wiedzy oraz odwagi w budowaniu zarabiających firm. W ramach działalności Smart Business Academy (wcześniej Akademia Kreatorek) napisała dziesiątki artykułów z zakresu komunikacji w biznesie, modeli biznesowych, badań rynku, grupy docelowej, budowania pewności siebie oraz innych dotyczących biznesu.

Swoją pierwszą książkę w formie cyfrowej Asertywność czyli sztuka wyrażania siebie, wydała w 2001 roku, dystrybucja odbywała się poprzez portal Interkursy.pl, z którym współpracowała przez blisko 5 lat. Drugą książkę w formie drukowanej Odważ się i zacznij zarabiać! Kobieca pewność siebie w biznesie, wydała w 2016 roku. Książka stała się bestselerem i doczekała się 2 dodruków.

Swoją firmę założyła w 2001 i prowadzi ją nieprzerwanie do dzisiaj. I choć kilkakrotnie przebranżawiała się to każde działanie sprowadzało się do pomocy kobietom. Budowania pewności siebie oraz zarabiających firm.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się także podczas wstąpień publicznych: Progressteron Trójmiasto, Majowa Akademia Kreatorek, wieczory autorskie związane z promocją swojej książki. Jest uczestniczką śniadań biznesowych w Londynie oraz Konferencji dla Polonii BIG Think w Brystolu.

Mama, żona, kobieta spełniona, niepoprawna optymistka, elf.