WSTĘP

Avatar idealnego klienta to najważniejszy dokument w Twojej firmie! Odpowiada na wszystkie pytania, które są niezbędne do stworzenia produktu idealnego dla klientów i dotarcia ze swoją ofertą do miejsc gdzie się znajdują i czekają na Twoje produkty, by chętnie je kupić. Odpowiada na takie pytania, jak:

 • Kim jest mój klient?
 • Gdzie go mogę spotkać?
 • Jakie ma problemy, potrzeby i oczekiwania?
 • Ile zarabia i ile jest w stanie zapłacić?
 • Kto ma wpływ na jego decyzje zakupowe?

Dzięki dokładnie wypełnionemu formularzowi idealnego klienta i stworzeniu avatarów Twoich idealnych klientów z łatwością do nich dotrzesz, dasz im to, czego chcą i za ile mogą to kupić oraz zaczniesz zarabiać!

SZKODA CZASU, ZACZYNAMY!

Formularz idealnego klienta

Pobierz formularz idealnego klienta i przyjrzyj się jak jest zbudowany.

Avatar idealnego klienta

Składa się z 6 pól:

 1. Dane demograficzne - czyli gdzie mieszka, ile ma lat, gdzie pracuje, ile zarabia, czy ma rodzinę, jakie ma wykształcenie, zawód, itd
 2. Miejsca gdzie bywa - czyli tam gdzie spędza czas zarówno wykonując obowiązki jak i spędzając czas na przyjemnościach.
 3. Obawy, pytania i przekonania - bo każdy z nas je ma, a znając je z łatwością rozwiejesz obiekcje swoich klientów.
 4. Czego chce - bo znając potrzeby klientów z łatwością dasz im czego pragną.
 5. Czego nie chce - niektórym łatwiej jest powiedzieć czego nie chcą, a Ty posiadając taką wiedzę z łatwością stworzysz ofertę, która uchroni Twoich klientów przed tym, czego się boją.
 6. Co go trapi - bo znając problemy swoich klientów, stworzysz dla nich produkt, który z ochotą zakupią, bo będzie rozwiązaniem ich kłopotów.

 

 

A teraz przejdź do zakładki Video instrukcja krok po kroku, gdzie omówię bardzo szczegółowo wszystkie pola i pomogę Ci wypełnić formularz.

Video instrukcja krok po kroku

Obejrzyj video, na którym szczegółowo omówię wszystkie pola i pomogę Ci wypełnić Twój formularz.

To dopiero początek! A co dalej?

 • Jeżeli nie wiesz jak wypełnić pole - Miejsca gdzie bywa - przejdź do szkolenia - Czy ktoś widział mojego klienta?
 • Koniecznie zrób segmentację i powrzucaj klientów do odpowiednich worków dzieląc ich ze względu na płeć, miejsce zamieszkania, zarobki i wiele innych. Przejdź do szkolenia - Jak prawidłowo zrobić segmentację klientów?
 • I koniecznie domysły zamień w fakty, bo zarabiająca firmę buduje się na faktach, a nie na domysłach. Wszystkie działania, które do tej pory robiłaś, opierałaś na swojej wyobraźni, teraz czas zapytać klientów czy tak faktycznie jest, jak myślisz. Przejdź do szkolenia - Jak prawidłowo wykonać badanie rynku?