Plany Akademii Kreatorek do końca 2016

znaczek 4

Zapewne jesteś ciekawa, co planujemy dla Ciebie do końca tego roku. Co prawda właśnie zaczęły się w Polsce wakacje, ale lato to świetny okres na rozwój zarówno siebie jak i swojego biznesu. We wrześniu Akademia będzie miała rok, a był to rok macania i poszukiwania. Jak każda z nas, ja również wciąż się rozwijam i poszukuje: siebie, nowych kierunków, niszy i tego, co mi najbardziej w duszy i sercu gra. Bo biznes wbrew sobie to jak praca na znienawidzonym etacie 🙁

Co się zmieni, a co będzie trwać?

 1. Zmienił się szablon strony, bo tamten zwyczajnie mnie już wkurzał. Jestem w trakcie dopieszczania i uzupełniania o właściwe treści nowego szablonu. Ma być konkretnie i przejrzyście, byś dokładnie wiedziała czym Akademia się zajmuje oraz miała swobodę w wykorzystywaniu wiedzy i narzędzi, które udostępniamy z moimi partnerkami biznesowymi.
 2. Na jesień wróci projekt Ekspertki Akademii Kreatorek. Tym razem autorek będzie aż 10, 5 z zakresu rozwoju biznesu i 5 z rozwoju osobistego. Każda z autorek będzie publikować swój artykuł raz na 2 tygodnie. Feedback jaki dostałam od uczestniczek poprzedniej edycji dał jasno mi do zrozumienia, że jeden artykuł na tydzień przy prowadzeniu swojej działalności i pisaniu swojego bloga to za dużo. II edycja będzie bardziej dopracowana a uczestniczki lepiej dobrane pod względem obecnego levelu w swoim życiu osobistym i zawodowym. 
 3. Akademia biznesu będzie odbywać się 2 razy w roku. Wiosną i jesienią. Za nami Majowa Akademia Kreatorek, w której wzięło udział 60 kobiet. Jesienią, dokładnie 1 października, odbędzie się II edycja Akademii biznesu pod hasłem: Czy ktoś widział mojego klienta? W związku z tym książka pod tym samym tytułem, która miała ukazać się w czerwcu, zostanie wydana dopiero jesienią. Współautorką będzie Aleksandra Jarmużek- certyfikowana trener biznesu, którą miałaś okazję poznać podczas Majowej Akademii Kreatorek. znaczek 2
 4. Wraz z II edycją Akademii biznesu zostanie uruchomiony e-kurs: Czy ktoś widział mojego klienta? Wciąż pytacie skąd brać klientów i jak do nich dotrzeć. To narzędzie pozwoli Ci krok po kroku przejść od tworzenia awatara idealnego klienta, przez określenie grupy docelowej i zweryfikowanie wyobrażenia swojego klienta z rzeczywistością (wywiad pogłębiony) po radzenie sobie z trudnym klientem. 
 5. Akademia Kreatorek nadal będzie podzielona na dwa główne bloki: akademię biznesu i akademię rozwoju. Znajdziesz więcej praktycznych artykułów z możliwością pobrania każdego w formacie PDF.
 6. Powstanie wygodny sklep online. Jestem w trakcie poszukiwania i dogadywania warunków z portalami obsługującymi błyskawiczne płatności online. Zakupy mają być łatwe i błyskawiczne. Do tej pory musiałaś przechodzić przez szereg formalności, by zakupić produkt Akademii. W sklepie pojawią się też produkty innych kobiet, które rozpoczną w tym zakresie współpracę z Akademią. Chcę dać szansę innym kobietom na rozwój bez zakładania własnej działalności. Wszystko będzie odbywać się zgodnie z prawem. Wciąż myślę nad wydawnictwem, by ułatwić kobietom wydawanie swoich książek i zarabianiu na nich więcej niż 4 zł na każdej sztuce, jak oferuje większość wydawnictw.znaczek 3
 7. Uruchomiony zostanie vlog na YT, gdzie będę odpowiadać na najczęściej zadawane pytania oraz umieszczać krótkie filmy motywacyjne oraz odkryję trochę zaplecza Akademii i prywatnego życia. Biznes to styl życia, nie można odłączyć go od pozostałych sfer.
 8. W grudniu zostanie wydany planner biznes babki, by ułatwić Ci w 2017 roku planowanie i działanie. Oprócz kalendarza będzie zawierał motywacyjne cytaty oraz ćwiczenia, byś mogła każdego dnia rozwijać siebie i swój biznes. 
 9. Również w grudniu pojawi się Doskonały plan biznesowy- zacznij od początku!, byś od nowego roku miała doskonałe narzędzie do zbudowania porządnego, dającego satysfakcję osobistą i finansową, biznesu. Nie ma znaczenia jak długo prowadzisz biznes, ma znaczenie jak go prowadzisz. Serce to za mało, trzeba jeszcze mieć plan i stale liczyć. Budżet to wciąż pięta achillesowa polskich, kobiecych biznesów. 
 10. W dalszym ciągu będzie trwał rozwój grupy zamkniętej na FB. Planuję jeszcze bardziej aktywne uczestnictwo i wprowadzenie kolejnych bloków tematycznych, które zachęcą uczestniczki do większej aktywności na grupie.
 11. Akademia Kreatorek docelowo ma stać się platformą wiedzy dla kobiet, współtworzoną razem z innymi kobietami. Miejscem otwartym i przyjaznym dla każdej kobiety, która pragnie się rozwijać. 

znaczek 1

To są główne założenia i plany na ten rok, oraz na lata następne. Akademia rozwija się w dobrym kierunku, w takim, który jest spójny ze mną, moimi kompetencjami oraz planem wieloletnim. Jeśli masz pomysł na staniem się częścią Akademii Kreatorek jako autorka, współtwórczyni, pisz śmiało na pytanie@akademiakreatorek.eu.