Michał Zwierz Grand Brand

Kreator, psycholog, przedsiębiorca. Ekspert od budowania mocnych marek, również osobistych.

Od 2005 roku, bezpośrednio lub przy współpracy z najlepszymi agencjami reklamowymi, służy swoją wiedzą i umiejętnościami, tworząc kampanie dla firm takich jak L’Oreal, Samsung, UPC, czy Fiat. Przez ten czas zbudował pokaźne portfolio klientów korporacyjnych, którzy korzystają z jego umiejętności do budowania i promowania marek.

W 2014 roku stworzył firmę GrandBrand, która zajmuje się brandingiem, tworzeniem i rozwijaniem marek dla biznesu, startupów i klientów indywidualnych. Portfolio jego klientów systematycznie powiększa się o już znane, lub właśnie wschodzące gwiazdy biznesu i rozwoju osobistego.

Wykłada personal branding i techniki osiągania celów na Uniwersytecie Warszawskim, Kozminski University, SGGW i Warszawskiej Akademii Wojskowej. Założyciel społeczności rozwoju osobistego Moc². Tata, mąż i zachwycony życiem uczeń 🙂

www.michalzwierz.com

Michał wspiera Akademię Kreatorek swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresy Personal Brending. Pod Jego czujnym okiem Akademia rozwija się w silną markę, dzięki czemu może pomagać Kobietom lepiej i na większą skalę.

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszam do kontaktu z Bożeną Nowak Front Office Manager bozena@akademiakreatorek.eu